REGULAMIN OGÓLNY

Nasz adres:

SPA NAD MORZEM
Villa Buki Hotel Spa
Bukowa 7A
84-104 Jastrzębia Góra

Nasze dane:

Tawerna – Bar Morski Mirosław Rogowski
ul. Starowiejska 57/6
84-230 Rumia
NIP 9580045052

1. Usługi na stronie Spanadmorzem.com.pl są usługami świadczonymi przez firmę Tawerna – Bar Morski z siedzibą w Rumii.

2. Na potrzeby niniejszego Regulaminu Tawerna – Bar Morski może być określana jako „Villa Buki” “Spa Nad Morzem” “Spa Nad Morzem Villa Buki” “Spa” „Firma”.

3. Usługi realizowane są w Villa Buki Hotel Spa – Spa Nad Morzem Villa Buki, Bukowa 7A, 84-104 Jastrzębia Góra.

4. Złożenie zamówienie na stronie Spanadmorzem.com.pl jest równoznaczne ze złożeniem przez Gościa/Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez SPA NAD MORZEM oraz, że klient zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.

5. Rezerwacji można dokonać:

– Poprzez serwis internetowy Spanadmorzem.com.pl .

Udostępnione przedpłacone formy płatności realizowane przez firmę Przelewy24 to : Blik, płatność poprzez konto bankowe.

Istnieje także możliwość rezerwacji z możliwością dokonania płatności podczas wizyty w gotówce lub poprzez płatność kartą przy użyciu terminala płatniczego.

– Pod numerem telefonu +48 58 774 49 00

– Osobiście: Villa Buki Hotel Spa – Spa Nad Morzem Villa Buki, Bukowa 7A, 84-104 Jastrzębia Góra.

Zapraszamy do wcześniejszych rezerwacji zabiegów. Zapewni to Państwu możliwość wyboru najdogodniejszego terminu.

6. W przypadku realizacji zaproszenia, kuponu rabatowego lub usługi objętej promocją w ramach pakietu hotelowego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z recepcją pod numerem telefonu +48 58 774 49 00 w celu rezerwacji terminu.

7. Upraszamy Gości o przybycie na 5 minut przed planowanym zabiegiem. W przypadku opóźnienia leżącego po Państwa stronie, zastrzegamy sobie prawo do skrócenia wykonywanego zabiegu bez możliwości obniżenia ceny za zabieg.

8. Klientowi przysługuje możliwości zwrotu zapłaty za usługę bez podania przyczyny w ciągu 14 dni – zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) „Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej”.

9. Klientowi przysługuje możliwość zrezygnowania z rezerwacji do 24 godzin przed planową godziną zabiegu bez poniesienia kosztów. W przypadku dokonania przedpłaty – klient otrzyma zwrot środków w tej samej formie, w której dokonał płatności w terminie do 5 dni roboczych.

10. W przypadku anulowania zabiegu na 3h przed zaplanowaną wizytą lub nie stawienia się – Spa Nad Morzem Villa Buki zastrzega sobie prawo do obciążenia klienta w wysokości 50% wartości zabiegu.

11. Zasady korzystania z mokrej strefy Spa.

Przestrzeganie poniższych zasad zapewni bezpieczeństwo i wygodę podczas korzystania z saun i innych atrakcji strefy.

Osoby starsze, kobiety w ciąży, osoby mające problemy z sercem, diabetycy, osoby z nadciśnieniem tętniczym nie powinny korzystać z saun. Osoby poniżej 16-stego roku życia nie mogą korzystać z saun. Korzystanie ze strefy Sapa po spożyciu alkoholu, użyciu narkotyków, leków antyhistaminowych jest zabronione. Korzystanie z sauny nie powinno przekraczać 15 min. Po skorzystaniu z sauny należy wziąć chłodny prysznic bądź skorzystać z natrysku wrażeń i odpocząć. Sesję można powtórzyć. Przed wejściem do sauny należy zdjać ubranie i biżuterię, a w saunie prosimy siadać na ręczniku. Nie zaleca się upuszczania sauny przed ustąpieniem objawów pocenia się.

W przypadku zagrożenia proszę kontaktować się z personelem.

12. Przeciwskazania do wykonania masażu i zabiegów na ciało.

– ostre stany zapalne
– gorączka
– miesiączka/ciąża

– żylaki / zapalenie żył

– zakrzepy /zakrzepica

– nieregulowane ciśnienie krwi: nadciśnienie nie lub niedociśnienie

– choroby serca / wada serca

– niewydolność nerek i wątroby

– zapalenie szpiku kostnego z przetokami

– powiększone węzły chłonne

– choroby zakaźne

– krwiaki / wylewy (2-3 dni po urazie)

-choroby skóry w tym blizny we wczesnym stadium wzrostu

– kamica wątrobowa / nerkowa

– choroba wrzodowa

– przepuklina

– zapalenie dróg żółciowych

– choroba Buergera / Raynauda

– sm / postępujący zanik mięśni

– hemofilia

13. Przygotowanie się do masażu

– przed masażem należy usunąć całą biżuterię z ciała ( zegarki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, itp.:)

– w zależności od masażu klienci proszeni są o pozostanie w samej bieliźnie lub w bieliźnie jednorazowej i okrycie się ręcznikiem

– wszelkie wątpliwości i i oczekiwania należy omówić przed masażem

Warto wiedzieć:

W trakcie masażu każdy okrywany jest ręcznikiem, a odkryta pozostaje jedynie masowana część ciała.

Po masażu może wystąpić uczucie „zakwasu” lub bóli mięśniowych. Jest to wynik większego przepływu krwi oraz dotlenienia mięśni i znika w przeciągu kilku dni.

14. Przeciwskazania do wykonania zabiegów manicure i pedicure.

– ostre stany zapalne

– gorączką

– grzybica / choroby skóry

– zakrzepy/ zakrzepica / niedostateczna krzepliwość krwi

– zaawansowana cukrzyca

15. W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności, których skutków nie można natychmiast zlikwidować zwyczajowymi środkami, Villa Buki rezerwuje sobie prawo zaproponowania Klientowi obiektu zastępczego. Villa Buki ma prawo, w przypadku wystąpienia zjawisk mających charakter siły wyższej odstąpić od umowy. Dotyczy to również przypadków, w których bezpieczeństwo osobiste Klienta lub jego majątku, z powodów niezależnych od Villa Buki nie będzie mogło być zagwarantowane. Kwoty wpłacone przez Klienta podlegają natychmiastowemu zwrotowi, z potrąceniem kwot należnych za usługi już wyświadczone

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.